Jesteś właścicielem salonu kosmetycznego, salonu tatuażu, gabinetu stomatologicznego?

Oferujemy Państwu profesjonalną sterylizację narzędzi chirurgicznych oraz kosmetycznych w urządzeniach najwyższej klasy sprawności. Odebrane od Państwa narzędzia lub odzież zostaje wstępnie umyta i oczyszczona za pomocą specjalistycznej chemii aby następnie trafić do myjni ultradźwiękowej na 20 minut do temperatury 70˚C. Sterylnie zapakowane narzędzie w pakiety papierowo-foliowe trafiają do sterylizacji właściwej w Autoklawie klasy B w 134˚C na około godzinę.

Oferta

Kompleksowa sterylizacja narzędzi kosmetycznych


Jakie narzędzia sterylizujemy?

Specjalizujemy się w sterylizacji narzędzi kosmetycznych wielorazowego użytku, takich jak: cążki, pęsety, nożyczki, pilniki metalowe, szklane cążki oraz cęgi, trzpienie frezarek, frezy metalowe i diamentowe, gumowe nośniki, uchwyty do skalpeli, radełka, kopytka, pęsety, małe metalowe akcesoria zabiegowe, igły tatoo, nożyczki fryzjerskie oraz inne wg ustaleń.


Dlaczego warto z nami współpracować?


Zapewniamy:

» Gotowe do odbioru narzędzia po sterylizacji w ciągu 24 h.
» Kompleksową dekontaminację: mycie, dezynfekcję i sterylizację w myjni ultradźwiękowej oraz autoklawie parowym klasy B w 134˚C.
» Pakowanie narzędzi w sterylne rękawy papierowo-foliowe.
» Umowę wymaganą przez Sanepid.
» Certyfikat potwierdzający bezpieczeństwo korzystania z usług sterylnymi narzędziami.
» Atrakcyjne warunki współpracy w ramach abonamentu.
» Certyfikat 100% bezpieczeństwa


Certyfikat 100% bezpieczeństwa


W ramach współpracy otrzymasz certyfikat poświadczający, że Twój salon, gabinet lub przychodnia korzysta ze sterylizowanych narzędzi, gwarantując 100% bezpieczeństwa świadczonych usług. Dzięki temu klienci będą mieć pewność, że mogą Ci ufać i chętnie korzystać z Twoich usług.

Jak to działa?

Wystarczy do nas zadzwonić, a przyjedziemy omówić warunki abonamentu usług oraz odpowiemy na wszystkie pytania.

Własny Autoklaw - abonament

Decydując się na własny autoklaw musimy liczyć się z wieloma kosztami, takimi jak:


» Zakup autoklawu
» Zakup wszystkich akcesoriów niezbędnych do sterylizacji (rękawy, woda destylowana, testy prawidłowości procesu sterylizacji, metkownica, myjka ultradźwiękowa, chemia dezynfekcji wstępnej.)
» Amortyzacja sprzętu
» Coroczne obowiązkowe przeglądy
» Czas prowadzenia dekontaminacji i sterylizacji
» Testowanie
» Przechowywanie dokumentacji


Koszt zakupu własnego Autoklawu wraz z niezbędnymi akcesoriami do sterylizacji to ok. 6000 zł. Koszt miesięcznej sterylizacji własnym autoklawem wynosi ok. 550-900 zł.
Zlecenie sterylizacji narzędzi w ramach abonamentu wynosi już od 60 zł za 10 narzędzi do 360 zł na miesiąc co pozwala zaoszczędzić nawet do 550 zł miesięcznie.
Sterylizacja własnym autoklawem jest czasochłonna i kosztowna.
W przypadku zlecenia sterylizacji narzędzi oraz odzieży wszystkie niezbędne procedury wykonuje firma zewnętrza, zdejmując z nas ciężar obowiązków i pozwalając nam na znaczną oszczędność czasu i pieniędzy.
Do tego jest to szybkie i wygodne rozwiązanie – dokonując sterylizacji w naszych gabinetach narzędzia są gotowe do odbioru już następnego dnia rano.
Sterylizacja w ramach abonamentu jest tańsza, niż sterylizacja własnym autoklawem i pozwala zapewnić bezpieczeństwo świadczonych usług zgodnie z przepisami prawnymi.

Cennik

Korzystając z naszych usług oszczędzasz ponad 500zł miesięcznie zamiast kupować własny drogi sprzęt do dezynfekcji.


Wybierz z poniższych najlepszy pakiet dla siebie.


Pakiet 20

Do 20 narzędzi

Cena abonamnetu

119zł

Cena pakietu

7zł

Wybieram

Skontaktuj się

+48 576 556 754

Pakiet 40

Do 40 narzędzi

Cena abonamnetu

221zł

Cena pakietu

6,5zł

Wybieram

Skontaktuj się

+48 576 556 754

Pakiet 60

Do 60 narzędzi

Cena abonamnetu

306zł

Cena pakietu

6zł

Wybieram

Skontaktuj się

+48 576 556 754

Pakiet 80

Do 80 narzędzi

Cena abonamnetu

374zł

Cena pakietu

5,5zł

Wybieram

Skontaktuj się

+48 576 556 754

Pakiet powyżej 80

Powyżej 80 narzędzi

Cena abonamnetu

Indywidualnie

Cena pakietu

Indywidualnie

Wybieram

Skontaktuj się

+48 576 556 754

Wymagania Sanepidu

Jak zapewnić 100% bezpieczeństwa wykonywanych zabiegów i skuteczną ochronę przed zakażeniami?


Sterylizacja narzędzi kosmetycznych to nie luksusowy wybór, a obowiązek nałożony przez Główny Inspektorat Sanitarny dla salonów kosmetycznych, podologicznych, salonów tatuażu i piercingu w celu zapewnienia maksymalnej higieny i bezpieczeństwa pracy. Niesterylizowanie narzędzi po każdorazowym użyciu jest łamaniem prawa i stanowi zagrożenie zdrowia zarówno dla klientów salonu, jak i jego pracowników.


Podczas zabiegów w salonach kosmetycznych, tatuażu czy piercingu dochodzi do naruszania ciągłości tkanek skórnych, które wiążą się z ryzykiem przenoszenia chorób zakaźnych. Do zakażenia może dojść w wyniku kontaktu zakażonej krwi z uszkodzonym obszarem skóry lub błoną śluzową osoby zdrowej. Używanie niesterylnych lub nieprawidłowo zdezynfekowanych narzędzi kosmetycznych i chirurgicznych, które mogą spowodować uszkodzenie skóry, takie jak: cążki, nożyczki, pęsety, pilniki może doprowadzić do zakażenia m.in. wirusem HIV i wirusem zapalenia wątroby HBV.

Każdy klient może być potencjalnie zarażony, dlatego należy przestrzegać rygorystycznych zasad higieny i bezpieczeństwa wykonywanych zabiegów.

Wymogi prawne dla salonów kosmetycznych są jednoznaczne. Aby zapobiec ryzyku zakażenia i przenoszenia chorób zakaźnych podczas wykonywania zabiegów pielęgnacji ciała i skóry narzędzia wielokrotnego użytku muszą zostać poddane po każdym użyciu kompleksowej dekontaminacji narzędzi, która obejmuje mycie, dezynfekcję i sterylizację.

Dezynfekcja narzędzi lub używanie sterylizatora kulkowego nie jest wystarczająca. Tylko dekontaminacja narzędzi wykonywana z wykorzystaniem specjalistycznego sprzętu i w odpowiedniej temperaturze gwarantuje 100% bezpieczeństwa i jest jedyną skuteczną formą ochrony przed zakażeniem, wirusami, drobnoustrojami, grzybami i bakteriami.

Dekontaminacja narzędzi powinna być wykonywana w autoklawach zarejestrowanych w Głównym Inspektoracie Sanitarnym. Nasze gabinety zapewniają prawidłowy, dokumentowany zgodnie z zaleceniami oraz wytycznymi proces dekontaminacji narzędzi wielorazowego użytku. Używamy autoklawu parowego klasy B zapewniającego sterylizację w temperaturze pary wodnej 134C stopni i ciśnieniu 110kPa, co gwarantuje skuteczność i bezpieczeństwo oraz najwyższy poziom sterylności narzędzi.

Gwarantujemy umowę wymaganą przez Sanepid atrakcyjne warunki współpracy w ramach abonamentu oraz certyfikat potwierdzający bezpieczeństwo korzystania z usług salonu.